Nazywam się Weronika. Monsieur Madame to mój autorski projekt, który zapowiada powrót muszek, poszetek i spinek do mankietów do codziennego użytku w nowej odsłonie, gdzie główną rolę gra kolor i wzór.

Urodziłam się i wychowałam we Francji. Jestem przesiąknięta tamtejszą kulturą, która ukształtowała mój gust, poczucie estetyki i wrażliwość na piękno. Moją pasją jest aranżacja i wystrój wnętrz oraz moda. Szczególne miejsce zajmuje tu moda ślubna. Inspirują mnie francuscy projektanci, którzy z mody uczynili sztukę. Łączą klasę, piękno i nowatorskie rozwiązania. Inspiruje mnie również moda polskiej ulicy, która nieśmiało przypomina sobie jak odważna, barwna i zróżnicowana potrafiła być chociażby polska moda lat 60-tych. Kocham rzeczy piękne, użytkowe oraz nowatorskie. 

Pierwsza mucha Monsieur Madame powstała jako alternatywa dla typowej, klasycznej, ślubnej muchy, dla mojego męża, na nasz ślub. Z czasem zrodził się pomysł stworzenia całej kolekcji eleganckich ale nieszablonowych muszek, a następnie poszetek i spinek do mankietów do kompletu. I tak projekt modowy Monsieur Madame wyszedł naprzeciw mężczyznom, którzy szukają elegancji w trochę lżejszym wydaniu, którzy chcą się wyróżniać ale w sposób dyskretny i z klasą.